Diğer Sağlık Personeli Hizmetleri

İstanbul Evrensel OSGB | İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetleri

İş Sağlığı ve Güvenliği süreçlerinin önemli bir paydaşı olan Diğer Sağlık Personeli (İşyeri Hemşiresi) bir işyerinde çalışan personellerin sağlık standartlarının yükseltilmesi noktasında kritik role sahiptir.

Her çalışan, kendi sağlık standartlarının güvence altına alındığı bir organizasyonda çalışmak ister. Bu yaklaşım, işverenin kanuni yükümlülüklerini yerine getirmiş olmasının ötesinde, personellerinin kuruma bağlılık ve mutluluk ve verimlilikleri üzerinde de olumlu değişimleri beraberinde getirmektedir.

Bir işletmede çalışanların sağlık ve iş güvenliklerinin güvence altına alınmış olması, personel değişim hızının (turn over) düşürülmesi, yetkin insan kaynağının elde tutulması ve verimliliklerinin yükseltilmesi noktasında pozitif katkı sağlamakla birlikte, sağlık problemleri sebebiyle yaşanması muhtemel iş gücü kayıplarını da minimuma indirgemektedir.

Firmamız, konusunda uzman, yetkin Diğer sağlık personelleri  ile yüzlerce firmaya nitelikli hizmetler sağlamaktadır.

İş sağlığı ve güvenliği standartlarını en üst düzeye çıkartmak isteyen kurumlar, bünyelerinde diğer sağlık personeli bulundurmalıdır. OSGB firmamız Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş, firmalara diğer sağlık personeli görevlendirme yetkisine sahip bir kuruluştur. İşletmenizin diğer sağlık personeli ihtiyacını firmamız sayesinde giderebilirsiniz!

TEKLİF İSTE

    İSTANBUL EVRENSEL OSGB

    Evrensel OSGB, özellikle zincir yapıya sahip ulusal şirketlere yönelik iş sağlığı ve güvenliği hizmetlerinde, şirketlerin kapasite ve sunduğu hizmet çeşitliliklerini inceleyerek etkin çözümler sunmaktadır.

    Çalışanları her türlü riske karşı korumak, rahat ve güvenli bir ortamda çalışmalarını sağlamak, işletmenin çalışma koşullarının güvenliğini sağlayarak tehlikeli durumları ortadan kaldırmak için durmadan çalışıyoruz

    NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ?

    İşletmenizin ihtiyaçlarına cevap verecek ve işletmenizi iyi tanıyacak uzmanları OSGB firmamızdan bulabilirsiniz